Search
Home > Detail GEOX & ALDO

GEOX & ALDO

Client
Exx s.r.o.
Segment
Clothing and accessories
Realization
2023
About project

V obchodním centru POP Airport Tuchoměřice a ve Freeport Fashion Outlet Hatě najdete inovativní moderní obchody, které se pyšní originálním designem a nabídkou, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. 

Při přípravě projektu, kdy jsme dodali kompletní vybavení prodejny, jako jsou: botníky a kabelky vybavené LED osvětlením, centrální gondoly na boty, výstavní boxy na boty a figuríny, šatní regály a sestavu regálů na oblečení a kabelky, bylo učiněno mnoho důkladných kroků. Každý detail byl promyšlen tak, aby zákazníkům usnadnil výběr a vytvořil atraktivní prezentaci zboží. 

Projekt je výjimečný kombinací významné značky a cenově dostupného designu. 

Realizací projektu se podařilo snížit náklady na neobvykle nízkou částku v porovnání s jinými realizacemi, což je vzhledem k vysoké kvalitě práce pozoruhodný úspěch. Obchod byl dokončen za méně než 4 měsíce. Designově byl zvolen dekor dřeva v kombinaci se světle šedou, vytvářející moderní a elegantní atmosféru. Pro zdůraznění značky byla použita loga polystyrenu a regály poskytnuté klientem byly přepracovány tak, aby co nejlépe odpovídaly celkové koncepci a dosáhly maximálních úspor.

Do you like this project?

We will be happy to help you with design and implementation of your new store

Non-binding inqury

Similar realization

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.